DEZYNFEKCJA
DEZYNSEKCJA
DERATYZACJA
Go to Top

Szczur w domu – jak się chronić?

W domu słychać dziwne dźwięki dochodzące z kuchni? Przeszkadzają Ci rozrzucone rzeczy w szafkach? A może wyczuwasz nieprzyjemny zapach w pobliżu szafek kuchennych? Niestety, mamy problem ze szczurami w naszym domu.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o szczurach kliknij tutaj.

Często nie zdajemy sobie sprawy, jak łatwo szczurom jest się dostać do naszych domów. Czy deska sedesowa jest pozostawiona otwarta? Czy pokrywa szambo jest nieszczelna? To tylko kilka przykładów. Obecność szczura w domu stanowi poważny problem nie tylko ze względu na potencjalne zniszczenia, jakie może wyrządzić, ale także ze względu na ryzyko przenoszenia przez niego różnych chorób na ludzi i zwierzęta domowe.


Dlatego każdorazowo, gdy zauważymy obecność gryzoni, powinniśmy podjąć działania – skontaktować się z zarządcą budynku lub specjalistyczną firmą zajmującą się zwalczaniem szkodników. Operatorzy DDD zastosują odpowiednie środki zwalczające gryzonie oraz pomogą zlokalizować potencjalne uchybienia. Koniecznie trzeba się zastosować do zaleceń operatora.

bałagan biuletyn deratyzacja dezynfekcja dezynsekcja dom dziury firma gołąb gryzek karaluchy kleszcz koty kret kuna mole mrówki muchy mysz nieprzyjemny zapach nornica nory ogrodzenie ogród osa owady ozonowanie pająki pasożyty pchły prusaki smród sprzątanie szczur szczury szerszeń Szkodniki szkodniki drewna trawa trawnik urządzenia wszy ziemia zwalczanie myszy zwalczanie szczurów